نحوه ثبت نام در مای کلاب

  • آموزش
  • 9 شهریور 98
  • 15 اسفند 98
  • موضوع
  • تاریخ انتشار
  • آخرین آپدیت

نحوه ثبت نام در مای کلاب

در مای کلاب ثبت نام برای عموم آزاد نیست. از شروط اولیه ثبت نام آشنایی با بازی PES ،نحوه ترکیب چینی و استزاتژی های بازی PES میباشد
بعلاوه از شما انتظار آنلاین بودن و رسیدگی به تیمتون رو داریم !

مسابقات به صورت (لیگ-حذفی--لیگ قهرمانا-لیگ اروپا)رایگان و غیر رایگان

شما با پرداخت 50 هزار تومان حق عضویت تیمی با 15 بازیکن اورال 70 تا 77 دریافت خواهید کردبرای ثبت نام و انتخاب تیم به آیدی زیر در تلگرام پیام دهید !
https://t.me/intermyclub
لینک کانال تلگرامی قوانین مسابقات
https://t.me/therulesmyclub
لینک کانال تلگرامی اخبار بازیها
https://t.me/milinews

مای کلاب چیست ؟

مای‌کلاب یک بازی مربیگری فوتبال آنلاین بر مبنای بازی pes است که در آن شما به عنوان سرمربی و صاحب یک باشگاه می‌توانید با ترکیب‌ها و استراتژی‌های مد نظر خود باشگاهتان را به سوی لیگ‌های بالاتر و جوایز ارزنده مای‌کلاب هدایت کنید .
شما در این مسیر برای تقویت تیم خود می‌توانید با مربیان دیگر برای به خدمت گرفتن بازیکنان تیمشان مذاکره کنید و یا با شرکت در مزایده‌های سایت بازیکنان قدرتمند را به ترکیب خود اضافه کنید .
همچنین شما می‌توانید از ستاره‌های گذشته دنیای فوتبال هم در تیم خود استفاده کنید .
و از همه مهمتر در مای‌کلاب شما هیجان تماشای مسابقات تیمتان را تجربه خواهید کرد ...

سیستم بازی چگونه است ؟

در مای‌کلاب، پس از ثبت نام و انتخاب تیم، وظیفه‌ی شما مربیگری و هدایت باشگاهتان برای پیشرفت در بازی و صعود به لیگ های بالاتر و کسب سرمایه‌ی بیشتر است.


برای انجام بازی ها، باید آنلاین بود ؟

خیر، اصول کار مای‌کلاب این است که شما به عنوان مربی، تمامی مدیریت تیم را قبل از بازی انجام می دهید.
بازی‌های تیم شما در ساعت معین به صورت دیفالت pes ( بازی اتوماتیک سیستم ) با ترکیب هایی که دو مربی ارایه داده اند انجام می شود و به این ترتیب نیازی به حضور شما در آن لحظه نیست و پس از انجام کامل بازی، فیلم کامل بازی در آپارت مای‌کلاب به شما ارائه میشود و با مشاهده‌ی آن می‌توانید به نقاط قوت و یا ضعف تیم خود پی ببرید و بازیکنانی را که خوب عمل کرده‌اند بشناسید.